Tnh Group İnşaat Şirketi Logo

TNH Group Hakkında

Tunahan TOKSÖZ ticaret hayatına okul yıllarında ticari alım satım faaliyetleri yaparak başlamıştır. Eğitim olarak Bilgisayar Programcılığı ve İşletme Bölümlerini tamamlamıştır.

Tunahan TOKSÖZ 2000 yılında Alanya Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Kurulma Projesi’nde Alanya Belediyesi Bilgi İşlem Sorumlusu olarak başlamıştır. Alanya’daki resmi kurumların dijitalleşmesinde büyük rol oynamıştır. Türkiye Belediyeler Birliği Bilişim Komisyonu’nda görev almıştır. 2010 yılında ticari faaliyetlerine daha çok zaman ayırmak için görevinden ayrılmıştır.

Tunahan TOKSÖZ ticaret hayatında aktif rol almanın yanı sıra sosyal ve sivil toplum kuruluşlarında da görev almıştır. Halen Alanya İnşaat Müteahhitler Gurubunu temsilen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi’dir (2018-….)

TNH Group olarak İnşaat Müteahhitliği, İnşaat Malzemeleri Ticareti, Tarım, Teknoloji, Filo Kiralama, Turizm ve Lojistik alanlarında her geçen gün büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

TNH Group Yönetim Kurulu Başkanı

Tunahan TOKSÖZ

Sağlam temeller için bizimle kalın.

TNH GROUP olarak sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle; kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek adına, çalışmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Yeni yatırımlar yaparak daha fazla kişiye istihdam sağlamayı arzu ediyoruz.

 

TNH GROUP olarak, ülkemize ve adımıza yakışan eserlere imza atabilmek için durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

 

Şirketimizin başarısında emeği geçen tüm değerli çalışanlarımıza, TNH GROUP’a duydukları güven ve verdikleri destek için müşterilerimize, bizimle birlikte çalışmaktan keyif alan çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tnh Group

Firmalarımız ve İştiraklerimiz

User Login

Lost your password?
Cart 0